Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Поліція направила до суду справу щодо організованої злочинної групи, яка ошукала українців на 10 мільйонів гривень

Справу було скеровано до суду для подальшого розгляду в судовому порядку сьогодні, 10 січня.

Досудове розслідування проводилося слідчими Подільського управління столичної поліції, за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 7 та оперативного супроводження працівників Департаменту кіберполіції.

За результатами досудового розслідування правоохоронці зібрали доказову базу щодо причетності п’яти осіб, на чолі з 33-річною киянкою. Усім їм було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України. Підозрюваним наразі загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Крім того, у межах проведення розслідування учасники злочинної групи вже почали відшкодовувати потерпілим завдані збитки. 

Нагадаємо, у квітні 2019 року Кіберполіція викрила злочинну групу, що ошукала українців більш як на 10 мільйонів гривень

Департамент кіберполіції України