Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Сектор запобігання корупції Департаменту кіберполіції Національної поліції України

 

Наказ Департаменту кіберполіції Національної поліції від 05.08.2021 № 421 “Про затвердження Положення про сектор запобігання корупції”.

 

Положення про сектор запобігання корупції Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

 

Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.03.2020  № 102/20 "Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції".

 

Наказ Національної поліції України від 07.09.2020 №719 "Про затвердження Положення про Управління запобігання корупції Національної поліції України".

 

Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції  від 16.06.2020 №4 "Про мінімальну штатну чисельність   уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції в державних органах"

 

Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції від 24.03.2020 №112/20 "Про встановлення обов'язкових вимог до мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції  в державних органах". 

 

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції. 

 

Контактна інформація про Сектор запобігання корупції Департаменту кіберполіції Національної поліції України:

Спеціальна телефонна лінія для повідомлень викривачів: (044) 374-37-67 (в.н. тел.37-67)
Facebook: https://bit.ly/3jNfya5 
Е-mail:  
[email protected]
Поштова адреса: вул. Бориспільська,19, м. Київ, 02093, Україна

Київська Житомир Рівне Луцьк Львів Ужгород Вінниця Чернівці Івано- Фран- ківськ Хмель-ницький Терно- піль Чернігів Суми Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро Кропивницький Полтава Черкаси Миколаїв Херсон АР Крим Одеса Київ

Департамент Кіберполіції

Національної поліції України