Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

ПРО ПІДРОЗДІЛ

Департамент кіберполіції Національної поліції України є міжрегіональним територіальним органом Національної поліції України, який входить до структури кримінальної поліції Національної поліції та відповідно до законодавства України забезпечує реалізацію державної політики у сфері боротьби з кіберзлочинністю, організовує та здійснює відповідно до законодавства оперативно-розшукову діяльність.

Основні завдання Департаменту кіберполіції Національної поліції України:

1) Участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики щодо попередження та протидії кримінальним правопорушенням, механізм підготовки, вчинення або приховування яких передбачає використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку.

2) Сприяння у порядку, передбаченому чинним законодавством, іншим підрозділам Національної поліції у попередженні, виявленні та припиненні кримінальніх правопорушень.

 

Для отримання on-line допомоги та надання даних для оперативного реагування на кібер інциденти натисніть на посилання. Інформацію буде опрацьовано у відповідності до Закону України "Про звернення громадян"

 

Телефони:

Для довідок за електронними зверненнями, відправленими через форму зворотнього зв'язку (звернення громадян) : 0800 50 51 70
Приймальня: +380 (44) 374 3713
Канцелярія Департаменту кіберполіції: +380 (44) 365 3751, +380 (44) 365 3750
  +380 (44) 365 3746

Електронна пошта:

Для надання додаткової інформації за електронними зверненнями, 

відправленими через форму зворотного зв`язку:

[email protected]
Для запитів ЗМІ: [email protected]

 

Зверніть увагу!

Тимчасово обмежено прийом громадян керівним складом Департаменту.

З метою запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19) та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211, наказу Національної поліції України від 17.03.2020 № 220 тимчасово обмежено прийом громадян керівним складом поліції.

Нагадуємо, прийом звернень громадян здійснюється за допомогою форми «Зворотного зв’язку» на нашому сайті та в письмовому вигляді. Просимо з розумінням поставитись до необхідних тимчасових заходів та не наражати себе й інших на небезпеку.

 

 

Час прийому громадян:

Начальник Департаменту щовівторка з 10.00 до 12.00
Перший заступник начальника Департаменту щочетверга з 10.00 до 12.00
Заступник начальника Департаменту щосереди з 10.00 до 12.00
Заступник начальника Департаменту щоп'ятниці з 10.00 до 12.00                       
Начальник територіального підрозділу Департаменту (УПК або ВПК) щочетверга з 10.00 до 12.00

 

Київська Житомир Рівне Луцьк Львів Ужгород Вінниця Чернівці Івано- Фран- ківськ Хмель-ницький Терно- піль Чернігів Суми Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро Кропивницький Полтава Черкаси Миколаїв Херсон АР Крим Одеса Київ

Департамент Кіберполіції

Національної поліції України