Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Кіберполіцейські Київщини викрили громадянина у порушені авторського права, що завдало понад мільйон гривень збитків

Фігурант створив вебсайт, де надавав доступ до перегляду мультфільмів без відповідної згоди компаній-виробників. За такі дії правопорушнику може загрожувати до шести років ув’язнення. 

Співробітники відділу протидії кіберзлочинам у Київській області спільно зі слідчими Києво-Святошинського відділу поліції викрили чоловіка у порушенні положень Закону України «Про авторське право і суміжні права».

Встановлено, що 36-річний житель Кіровоградської області створив та адміністрував вебресурс, де надавав доступ до перегляду мультфільмів українського та іноземного виробництва. Дозволів від кінокомпаній на таку діяльність фігурант не мав. 

Попередньо встановлено, що в результаті протиправних дій правовласникам завдано збитки на суму понад мільйон гривень.

Правоохоронці провели обшук за місцем проживання фігуранта та вилучили комп’ютерну техніку, що містить докази причетності до вчинення кримінального правопорушення. 

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке загрожує правопорушнику - позбавлення волі на строк до шести років. Досудове слідство триває.

Нагадаємо, що днями співробітники кіберполіції викрили жителя Київщини у незаконній ретрансляції телеканалів

Департамент кіберполіції Національної поліції України