Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Кіберполіцейські Одещини припинили діяльність нелегального онлайн-кінотеатру

Чоловіку, який був викритий в адмініструванні піратського сайту, оголосили підозру в порушенні авторських та суміжних прав. Йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Поліцейські встановили, що правопорушник за допомогою власноруч створеного онлайн-кінотеатру здійснював показ художніх фільмів та телесеріалів без дозволу власників авторських прав, чим задав їм збитків на суму понад 1000000 гривень. Дохід він отримував від показу реклами під час перегляду фільмів відвідувачами сайту.

Працівники кіберполіції та Слідчого управління ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури здійснювали документування протиправних дій чоловіка протягом кількох місяців. Було встановлено, що за всім цим стоїть 58-річний мешканець Одеси. За місцем проживання чоловіка було проведено кілька санкціонованих обшуків, в ході яких правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку з інформацією про розробку програмного забезпечення для роботи платформи онлайн-казино, інсталяціями віртуальних платіжних терміналів, а також адміністративною панеллю керування сайтом, особовими кабінетами рекламних сервісів тощо. Вилучене устаткування поліцейські направили на експертизу, а роботу онлайн-кінотеатру заблокували.

Після проведення необхідних слідчих дій та надходження висновків експертиз одеситу правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.3 ст.176 Кримінального кодексу України, і скерували матеріали справи до суду.

Відділ комунікації поліції в Одеській області