Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Кіберполіція та ЦПД підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні, 2 квітня, начальник Департаменту кіберполіції Юрій Виходець та керівник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко підписали меморандум про співпрацю.

«В умовах воєнного часу ми кожен день стикаємося з інформаційними атаками та ІПсО ворога. Співпраця кіберполіції з Центром протидії дезінформації дозволить ефективніше боротися з кіберзагрозами та зробити український сегмент інтернету безпечнішим для громадян», – зазначив очільник кіберполіції Юрій Виходець.

Керівники обговорили наявні напрямки співпраці та актуальні виклики у сфері інформаційної безпеки, які постали перед Україною через повномасштабну агресію рф.

«Наше завдання не лише аналізувати та «відбивати» атаки, але і бути проактивними. Бо інформаційне протистояння триває 24/7, тут не може бути слабкостей чи вихідних. Україна в епіцентрі цього ще з 2014 року. І саме Україна володіє знаннями реальної інформаційної боротьби, досвідом, якого не мають інші держави. Тому ми співпрацюємо як всередині країни, так і з міжнародними партнерами, щоб демократії були ефективнішими у боротьбі з автократіями», – зазначив керівник ЦПД Андрій Коваленко.

Сторони відзначили важливість координації дій державних органів та обміну досвідом з протидії дезінформації, зокрема: проведення спільних тренінгів, конференцій, навчань для підвищення рівня кібер- та медіаграмотності серед українців.

Зі свого боку очільник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко подякував співробітникам кіберполіції за плідну співпрацю.

Департамент кіберполіції

Національної поліції України