Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Кіберполіція викрила чоловіка у створенні порнороликів за участі власних дітей

Відео порнографічного характеру за участі 5-річного хлопчика та 2-річної дівчинки продавали на закритих тематичних форумах. Вартість коливалася, але в середньому такі відео оцінювали у 100 доларів США. Зловмисника затримано. На його комп’ютері кіберполіція виявила більше 150 ГБ порноконтенту за участі дітей.


Працівники Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Головного слідчого управління та ювенальною превенцією Національної поліції України, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України, викрили 40-річного мешканця Київщини у розбещенні малолітніх дітей, а також створенні та розповсюдження у мережі порнографічного відео.

Кіберполіцейські встановили, що знімати відео чоловік розпочав з моменту народження першої дитини. Останні півтора роки він заробляв тим, що продавав відзнятий матеріал у мережі. Порнографічні відео за участі власних дітей він оцінив в 100 доларів США за одиницю.
Для поширення інформації про продаж подібних відео, зловмисник реєструвався на тематичних форумах та розміщував оголошення на різноманітних закритих майданчиках. Оплату отримував виключно використовуючи електронні гаманці та криптовалюту для унеможливлення його ідентифікації.

 

За місцем проживання родини поліція провела обшук. Під час попереднього огляду техніки, яка знаходилася в квартирі працівники кіберполіції виявили близько 150 ГБ порноконтенту за участі дітей. Також, виявлено додатковий жорсткий диск, на якому зберігалося близько 1 ТБ подібного контенту. Техніку вилучено та направлено на експертизу.
Подію кваліфіковано за ч.4 ст.301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). 
Мешканця Київщини затримано в порядку ст. 208 КПК України. Йому загрожує до десяти років ув’язнення. 


Департамент кіберполіції України