Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Кіберполіція викрила двох осіб у розробці шкідливого програмного забезпечення

Правопорушники створили фішинговий механізм заволодіння криптовалютою. Під час виконання користувачем переказу криптовалюти відбувалася підміна криптогаманця отримувача і гроші направлялись зловмисникам. Матеріали справи скеровано до суду.

Працівники Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області, спільно зі слідчими Одещини, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, викрили двох чоловіків у створенні протиправного програмного забезпечення.

Кіберполіція встановила, що фігуранти створили фішинговий механізм заволодіння криптовалютою. Для користувачів все виглядало так, ніби вони знаходяться на офіційному вебсайті.

Робота фішингового механізму полягала у перехопленні запитів користувачів при переказі криптовалюти. Відбувалася підміна криптогаманця отримувача на підконтрольні зловмисникам гаманці.

За місцями мешкання порушників кіберполіція провела обшук. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, на якій містились файли вищевказаного фішингового механізму. Наразі чоловікам вже оголошено про підозруМатеріали справи скеровано до суду.

Департамент кіберполіції України