Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Кіберполіція викрила організаторів інтернет-магазину у продажі підробок брендового одягу

Зловмисники організували виробництво спортивного одягу, незаконно використовуючи логотипи відомих брендів. Для продажу цього товару вони створили власний інтернет-магазин. Загалом вилучено контрафактної продукції на понад 2 мільйони гривень.

Працівники Управління протидії кіберзлочинам у Харківській області спільно зі слідчими поліції регіону та спецпризначенцями, під процесуальним керівництвом Харківської місцевої прокуратури № 4, викрили двох осіб у незаконному використанні знаків для товарів та послуг.

Кіберполіція встановила, що іноземний громадянин створив та адміністрував інтернет-магазин, де здійснювався продаж контрафактного спортивного одягу. Він спільно із 34-річним харків’янином також організував нелегальне виробництво речей, на які наносили товарні знаки відомих брендів.

В оселі одного з фігурантів утворили «фотостудію», де робили світлини товарів для сайту.

Правоохоронці вилучили понад дві тисячі одиниць підробленої продукції, вартістю понад 2 мільйони гривень.  Також вилучено комп’ютерну техніку, обладнання для  виготовлення одягу та логотипів.

Наразі збитки, завдані правовласникам торгових марок,  встановлюються.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення товару) Кримінального кодексу  України. Слідство триває.

Департамент кіберполіції Національної поліції України