Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Кіберполіція затримала чоловіка, що ґвалтував двох неповнолітніх доньок

Поліцейські встановили, що чоловік регулярно експлуатував своїх доньок – 14 та 15 років – для зйомок відео порнографічного вмісту. Крім того, за гроші він надавав доньок у сексуальну експлуатацію як громадянам України так і іноземцям. Сьогодні, 20 листопада, у його помешканні поліція проводить обшук.

До Департаменту кіберполіції надійшла інформація від австралійських колег, спецпідрозділу «Argos» штату Квінсленд, про те, що вони виявили у мережі Інтернет фото порнографічного вмісту за участі дітей, яке ймовірно було виготовлено на території України.

За даним фактом працівники слідчого управління поліції Київської області розпочали кримінальне провадження за ч.5 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України.

Працівники Департаменту кіберполіції, спільно зі слідчими поліції Київщини, за процесуального керівництва прокуратури Київської області, встановили 45-річного мешканця Київщини, який причетний до створення фото та відеофайлів порнографічного вмісту за участі власних дітей. Отримані відеофайли чоловік продавав у так званому сегменті мережі Інтернет «DarkWeb».

Сьогодні, 20 листопада, із залученням працівників спецпідрозділу КОРД, в квартирі де проживає зловмисник зі своїми доньками, поліцейські проводять санкціонований обшук. Також обшук проводиться у так званого хресного батька обох дівчат - 46-річного киянина, який підозрюється у причетності до сексуальної експлуатації дівчат.

Станом на 12:00 поліцейські під час обшуку виявили предмети порнографічного характеру, фото- та відеопродукцію порнографічного вмісту за участі неповнолітніх дівчат. Також, у квартирі мешканця Київщини виявлено гранату РГД-5, тож на місце проведення обшуку направлено вибухотехників.

Обшук триває. Вирішується питання щодо затримання в порядку статті 208 КПК України чоловіка та його товариша. Також вирішується питання щодо вилучення обох дівчат з родини та поміщення їх до реабілітаційного центру.