Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Команда кіберполіції перемогла у міжвідомчих змаганнях з інформаційної безпеки

Змагання у форматі гри відбулися 20-22 вересня за підтримки компанії «CebExer Technologies OU». Захід проводили для покращення спеціалізованих знань і напрацювання досвіду українських державних органів, що займаються питаннями кібербезпеки. 

Окрім працівників Департаменту кіберполіції, участь також взяли команди Служби безпеки України, Держспецзв’язку, Національного банку та Міністерства оборони. За підсумками двох днів навчальних змагань  – працівники Департаменту кіберполіції здобули перемогу.

Під час заходу імітувалися атаки на компанію для заволодіння конфіденційною інформацією та одержання «викупу». 
Працівники держорганів у сфері захисту критичної інфраструктури в онлайн-режимі відбивали зазначені атаки і таким чином покращували свої навички та обмінювалися досвідом.

Під час нагородження команд-учасників перший заступник начальника Департаменту кіберполіції Сергій Кропива наголосив: «Проведення таких заходів є вкрай важливим для вдосконалення співпраці між державними органами, які забезпечують безпеку в кіберпросторі. Дякую організаторам за таку можливість та команді наших фахівців, які гідно змагалися та одержали перемогу».

Департамент кіберполіції Національної поліції України