Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Прикарпатські правоохоронці повідомили про підозру державному реєстратору в оборудках з нерухомістю на 4 мільйони гривень

Кіберполіцейські викрили посадовця, який використовуючи службове становище, заволодів майном прикарпатців. Слідчі повідомили зловмиснику про підозру. Суд невдовзі обере підозрюваному запобіжний захід.

Співробітники кіберполіції спільно зі слідчими Івано-Франківського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Івано-Франківської місцевої прокуратури, викрили реєстратора у несанкціонованій зміні інформації в державному реєстрі.

Встановлено, що посадовець, використовуючи особистий ключ, вчиняв несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах та автоматизованих системах. В подальшому відбувалася зміна власників об’єктів нерухомості без їх відома та згоди.

Сума завданих збитків становить понад 4 мільйони гривень.

Правоохоронці провели ряд слідчих дій, в ході яких вилучено документи, що підтверджують причетність фігуранта до кримінального правопорушення та інші речові докази.

Зловмиснику слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 362 та ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України.

Йдеться про несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї та зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги.

Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини