Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Примусово перемістив та депортував із Херсонщини більше 150 засуджених: слідчі поліції повідомили про підозру «директору» окупаційного «слідчого ізолятора»

Поліцейські з’ясували, що у травні 2022 року на базі державної установи «Херсонський слідчий ізолятор» окупаційною владою була створена незаконна установа «слідчий ізолятор №1». Її «директором» призначили 46-річного уродженця Миколаївської області. Під час окупації міста він носив формений одяг та спорядження збройних формувань рф і повідомляв ув’язненим, що він є новим «керівником» установи. Слідчі разом із працівниками відділу протидії кіберзлочинам у Херсонській області встановили свідків злочину, а також докази, зокрема, й цифрові, протиправної діяльності фігуранта.

примусово перемістив та депортував із херсонщини більше 150 засуджених: слідчі поліції повідомили про підозру «директору» окупаційного «слідчого ізолятора»

Як розповів начальник відділу розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, слідчого управління поліції Херсонщини Ігор Дем’янюк, правоохоронці з’ясували, що у жовтні 2022 року, напередодні звільнення правобережжя Херсонщини, фігурант отримав наказ від окупаційного керівництва на примусове переміщення засуджених осіб із обласного центру на Лівобережжя. Підозрюваний та його підлеглі на «спеціальних автомобілях» для перевезення ув’язнених примусово та всупереч волі перемістили більше ніж 150 засуджених з установи «слідчий ізолятор №1» до «Голопристанської виправної колонії № 7». Пізніше п’ятьох осіб без їх згоди перевезли до установ виконання покарань російської федерації та окупованих населених пунктів України.

Нині зловмиснику за погодженням із обласною прокуратурою заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України. А саме – жорстоке поводження з військовополоненими або цивільним населенням, вигнання цивільного населення для примусових робіт, розграбування національних цінностей на окупованій території, застосування засобів ведення війни, заборонених міжнародним правом, інші порушення законів та звичаїв війни, а також віддання наказу про вчинення таких дій, вчинені за попередньою змовою групою осіб. Фігуранту загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

Відділ комунікації

поліції Херсонської області