Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

У Києві кіберполіція припинила роботу «кардшарингового» сервісу (ФОТО)

Поліцейські припинили діяльність Інтернет-ресурсу, за допомогою якого здійснювалась незаконна трансляція та ретрансляція телевізійних каналів, в тому числі російських, які заборонені на території України. За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження.

Працівники відділу протидії злочинам у сфері обігу протиправного контенту і телекомунікації Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України припинили роботу  сервісу «iseehd.tv», який здійснював свою діяльність протягом останніх трьох років. За час роботи нелегального онлайн-кінотеатру правовласникам було завдано збитків в особливо великих розмірах.

За зверненням представників одного із українських телеканалів, поліцейські провели відповідну перевірку та встановили: Інтернет-ресурс здійснював трансляцію та ретрансляцію аудіо та відео творів без відповідних документів та дозволів правовласників.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст. 176 (Порушення авторських і суміжних прав) та ч.2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин) Кримінального кодексу України.

За місцем проживання адміністраторів та власників цього сайту працівники кіберполіції провели санкціоновані обшуки. Крім того, обшук проводився в офісному приміщенні провайдера, де знаходилось серверне обладнання, яке підтримувало роботу Інтернет-ресурсу.

За результатом проведення слідчих дій поліцейські вилучили комп’ютерну техніку та серверне обладнання. Техніку направлено до експертного центру для проведення усіх необхідних експертиз. Після проведення результатів цієї експертизи буде вирішено питання щодо оголошення підозри особам, які здійснювали адміністрування цього Інтернет-ресурсу. Їм загрожує до шести років позбавлення волі.