Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

В Одесі правоохоронці затримали 24-річного чоловіка за підозрою у розбещенні неповнолітньої та вчиненні з нею дій сексуального характеру

Правопорушнику оголошено підозри за ч. 1 ст. 155 та ч. 1 ст. 156 Кримінального кодексу України.

Викрили зловмисника співробітники кіберполіції Одещини. Було встановлено, що молодик направляв у месенджери та соціальні мережі 14-річній дівчинці зображення й відеозаписи порнографічного характеру, вів цинічно-відверті розмови з нею на сексуальні теми, випросив фотографії в оголеному вигляді та домігся зустрічі, під час якої і вчинив з потерпілою дії сексуального характеру.

Спільно зі слідчими відділу поліції №5 Одеського районного управління поліції №1, під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси та на підставі ухвал слідчого судді Приморського районного суду, за місцем мешкання та реєстрації фігуранта були проведені санкціоновані обшуки. Вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, флеш-накопичувачі та карти пам’яті, які містять у собі сліди злочинної діяльності чоловіка.

За результатами досудового розслідування молодикові повідомили про підозру у вчиненні дій сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, та розбещенні неповнолітньої. Такі правопорушення караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

За матеріалом Управління протидії кіберзлочинам
в Одеській області ДКП НПУ