Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

З початку карантину кіберполіція зафіксувала 139 випадків шахрайств під час купівлі засобів індивідуального захисту

Поліцейські оперативно відпрацьовують усі повідомлення, які надходять на сервісну службу, для встановлення осіб, які ошукують громадян. Аби не потрапити на гачок зловмисників, закликаємо громадян користуватися лише перевіреними онлайн-платформами та не здійснювати передоплату за товар. 

До сервісної служби Департаменту кіберполіції надійшло 139 повідомлень про шахрайські випадки при купівлі масок та антисептиків через повідомлення у соціальних мережах, месенджерах та на спеціальних сайтах оголошень. 

Кіберполіція продовжує фіксувати та виявляти осіб, причетних до  скоєння шахрайства. 

Щоб захистити себе від шахрайських провокацій, кіберполіція радить:

1.    Не повідомляйте особисту інформацію особам, які телефонують і представляються брокерами чи банківськими працівниками.

2.    За жодних умов не розкривайте реквізити своїх банківських карток.

3.    Отримуйте інформацію лише з перевірених джерел: КМУ, МОЗ, МВС

4.    Здійснюйте купівлю на перевірених сайтах, а також за допомогою накладеного платежу.

5.    Здійснюйте купівлю медичних засобів через сертифіковані місця продажу.

6.    Перевіряйте дані продавця через сервіс «STOP FRAUD», що функціонує на сайті кіберполіції - https://cyberpolice.gov.ua/

Якщо ви стали свідками протиправних дій або потребуєте допомоги, звертайтеся до Департаменту кіберполіції за формою зворотнього зв’язку - https://ticket.cyberpolice.gov.ua/, на електронну адресу [email protected] або за номером 0-800-50-51-70.

Департамент кіберполіції Національної поліції України