Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Жорстоко поводився із цивільними під час окупації Баштанщини - миколаївські поліцейські оголосили про підозру військовому рф

Окупант імітував відрубування пальців, бив та принижував місцевих мешканців колишньої тимчасово окупованої території Миколаївської області.

Ідентифікували 28-річного військовослужбовця 205-ї окремої мотострілецької козачої бригади рф, який на момент злочину перебував на посаді механіка- водія із місцем постійної дислокації у місто Будьонновськ Ставропольського краю, слідчі слідчого управління за оперативного супроводу співробітників регіонального відділу протидії кіберзлочинам ДКП НПУ та фахівці кримінального аналізу обласного главку поліції за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.

У ході слідства правоохоронці встановили, що злочин вчинявся на початку жовтня 2022 року в одному із сіл Широківської громади Баштанського району, яке на той час було тимчасово окупованим. Підозрюваний нелегально ув’язнив трьох місцевих мешканців та застосовував відносно них фізичне та психологічне насильство, імітуючи відрубування пальців, принижуючи честь і гідність, створював неналежні умови утримання чоловіків, з метою отримання відомостей про осіб, які чинили опір окупантам.

Нині за процесуального керівництва прокуратури слідчі відділу розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту слідчого управління заочно повідомили окупанту про підозру в жорстокому поводженні з цивільним населенням (ч. 1 ст. 438 Кримінального Кодексу України), що карається позбавленням волі на строк до 12 років.

Наразі слідчі готують матеріали для оголошення підозрюваного у міжнародний розшук та для застосування процедури спеціального досудового розслідування, які дозволять суду ухвалити вирок за відсутності обвинуваченого.

Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції

Миколаївської області