Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Житель Волині постане перед судом за сексуальне насильство, створення та розповсюдження дитячої порнографії

28-річний фігурант вчиняв сексуальне насильство над неповнолітнім хлопцем. Свої дії зловмисник фільмував на мобільний телефон, а далі ці відео продавав на анонімних форумах. Чоловіку загрожує до десяти років за ґратами.

Співробітники Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Дніпровського управління поліції Києва, під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №4, викрили мешканця Волинської області у створенні та розповсюджені дитячої порнографії. 

Кіберполіція встановила, що фігурант з 2017 року розбещував хлопчика 2004 року народження. Свої дії зловмисник знімав на мобільний телефон. Далі створений протиправний контент розповсюджував на форумах в DarkNet. Коштував один такий ролик – 500 гривень. 

За місцем проживання та в автомобілі зловмисника правоохоронці провели обшуки та вилучили речові докази. 

Чоловікові було оголошено про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів), ч. 3 ст. 153 (Сексуальне насильство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке загрожує зловмиснику – позбавлення волі на строк до десяти років. 

Наразі досудове розслідування завершено. Матеріали справи разом з обвинувальним актом скеровано до суду для прийняття рішення. 

Департамент кіберполіції Національної поліції України