Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Рівненські кіберполіцейські викрили три цехи з виготовлення фальсифікованого антисептика

За результатами обшуків вилучено більше 11 тисяч літрів рідини на суму понад 1,5 мільйона гривень та приладдя для виготовлення саморобних засобів захисту.

Співробітники кіберполіції спільно зі слідчими поліції Рівненщини із залученням спецпідрозділу, під процесуальним керівництвом прокуратури області, викрили групу осіб, які виготовляли та збували фальсифікований дезінфікуючий засіб.

Встановлено, що зловмисники організували три цехи з виготовлення «антисептику» у містах Рівне та Костопіль. А мережу його збуту налагодили через розміщення оголошень на відповідних сайтах і в соціальних мережах. Також виявлено саморобне устаткування для виготовлення одноразових захисних масок для обличчя.

Наразі поліцейські встановили, причетність 5 осіб до протиправної діяльності. Правоохоронці провели обшуки за місцем виготовлення фальсифікату та у помешканнях фігурантів. За результатами вилучено більше 11 тисяч літрів рідини, на суму понад півтора мільйона гривень, техніку, ємності різного об’єму, підроблені сертифікати якості. Усе це направлено для проведення відповідних експертиз.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Все коло причетних до злочину осіб – встановлюється.

Нагадаємо, що кіберполіція заблокувала майже 10 000 Інтернет-посилань, які шахраї використовували під час пандемії.

Департамент кіберполіції Національної поліції України